As napisał(a):

Na brak odpowiednich emocji.
Z calym szecunkiem do pierwszoligowych rywali ale mecz z Odra Opole to nie to samo co mecz z Cracovia. Rywalizacja z Polonia Warszawa to nie to samo co mecz z Legia. Warszawscy moga nie chciec sie do tego przyznac ale i dla nich mecz z Wisla Krakow to innego kalibru przezycie niz mecz z Wisla Plock.
|
Jesli nasza forma sportowa nie dojedzie to dla rywali będziemy jak Plock, albo bardziej jak Ruch ktory wpadl i wypadl. Oni żyją juz dawno w innej bańce niz my. Dodatkowo nie wiadomo czy beda do nas jeździć na mecze. Przypomnij sobie proszę kto odpowiada za ogólnopolski bojkot.
W esa masz od groma rywali ktore zrobia u nas sold-out, wywolaja emocje i nie sa Odra Opole, także nie martw sie tak o losy elki/craxy, obie na raz nie maja szans spaść.