Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25135
Stary 25.04.2026, 10:17
Gjoni został wytransferowany przez Puszczę również dzięki systemom komputerowym - tak wynika z wywiadu Knury z kimś z Puszczy.

Szkoda, bo to jest dokładnie ten typ napastnika, jakiego szukaliśmy, choć nie był to transfer bezgotówkowy i ten warunek zadecydował o ściągnięciu Sancheza.

A Gjoni już od pierwszych meczów przypominał swoja grą Ishaka z Lecha i przypuszczam, że, czy Puszcza awansuje, czy nie to w następnym sezonie trafi do Ekstraklasy - Knura już o tym zainteresowaniu wspomina.

----

Nikaj oczywiście jest dużo słabszym zawodnikiem, nie jest też typową dziewiątką.
Jednak był to ruch "uda się, albo się nie uda", stosunkowo niskim kosztem, podobnie jak wielu innych młodych zawodników typu Talar/Olejarka etc. Przychodził na skrzydło ze spadkowicza ligi albańskiej do drużyny, w której był jeden skrzydłowy (Fred) i dwóch młodych wilczków (Kuziemka, Baniowski).

Niestety ktoś jednak Bashę wrzucił na minę, ale po drugim albańskim rozczarowaniu nie miałbym nic przeciwko, gdyby ziściły się plotki dziennikarzy dotyczące Aptekarza i Kwiecień po wejściu do Wisły np. rzucił groszem za napastnika Puszczy.
Odpowiedz cytując