Stelio napisał(a):

Na boisku żadnego, formalnie jeden ze Śląskiem.
Trzeba jednak pamiętać, że do tej pory mierzyliśmy się raczej z ligowymi pariasami/średniakami. Puszcza jest najlepszą drużyną pierwszej ligi aktualnie. To nie Polonia Bytom czy Znicz Pruszków. Dlatego o ten remis będzie zdecydowanie trudniej.
|
W 2026 graliśmy z zespołami sklasyfikowanymi wyżej niż Puszcza:
Pogoń GM - w - R
Wieczysta - d - R
Miedź - d - W
Ruch - w- R
Więc bez przesady.