Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.04.2026, 17:46
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Na boisku żadnego, formalnie jeden ze Śląskiem.
Trzeba jednak pamiętać, że do tej pory mierzyliśmy się raczej z ligowymi pariasami/średniakami. Puszcza jest najlepszą drużyną pierwszej ligi aktualnie. To nie Polonia Bytom czy Znicz Pruszków. Dlatego o ten remis będzie zdecydowanie trudniej.
W 2026 graliśmy z zespołami sklasyfikowanymi wyżej niż Puszcza:
Pogoń GM - w - R
Wieczysta - d - R
Miedź - d - W
Ruch - w- R

Więc bez przesady.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując