krysztal napisał(a):

|
Sprawa awansu choćby nie wiem jak czarował rzeczywistość już jest rozstrzygnięta.Może być jeszcze walka o wygranie ligi.
|
Jest duże prawdopodobieństwo, że nawet bez punktu więcej osiągniemy awans! Nie wiem, nie znam się, ale na chłopski rozum. Się mnie wydaje, że te forumowe płaczki maja jakiś afrodyzjak w tym przepowiadaniu kolejnych klęsk Wisły i Jopa
PS. Ktoś podał dobry sposób, aby skutecznie wyłączyć podgląd "tworczosci" niektórych forumowiczow. Polecam. Od razu swiat piękniejszy (czytaj: normalny)