Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 24.04.2026, 14:59
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Sprawa awansu choćby nie wiem jak czarował rzeczywistość już jest rozstrzygnięta.Może być jeszcze walka o wygranie ligi.
Jest duże prawdopodobieństwo, że nawet bez punktu więcej osiągniemy awans! Nie wiem, nie znam się, ale na chłopski rozum. Się mnie wydaje, że te forumowe płaczki maja jakiś afrodyzjak w tym przepowiadaniu kolejnych klęsk Wisły i Jopa

PS. Ktoś podał dobry sposób, aby skutecznie wyłączyć podgląd "tworczosci" niektórych forumowiczow. Polecam. Od razu swiat piękniejszy (czytaj: normalny)
Odpowiedz cytując