FraMat napisał(a):

|
"Wy myślicie, że ktoś to czyta? Chętnie bym wyraził swoje zdanie w temacie, ale nie przebrnąłem nawet..."
|
Spokojnie, FraMat - nikt Cię nie zmusza. Jak nie dałeś rady przebrnąć, to cenna informacja dla Ciebie, nie dla nas. Trochę tak, jakbyś wszedł na wykład z fizyki kwantowej, wyszedł po trzech minutach i ogłosił wszystkim dookoła, że "chciałbyś wyrazić zdanie, ale nie przebrnąłeś".

No to nie wyrażaj. Sala Ci podziękuje.
Przy okazji: "czy ktoś to czyta" - widocznie tak, skoro Ty akurat doczytałeś do momentu, w którym musiałeś koniecznie poinformować wszystkich, że nie czytasz.

Klasyczna figura forumowa - wejść tylko po to, żeby obwieścić swoje niewejście. Wrzucam do tego samego katalogu, co "ja bym się nie wypowiadał, ale...", po którym zawsze pada wypowiedź.
Następnym razem - jak zabraknie Ci cierpliwości w połowie akapitu - po prostu scrolluj dalej. Obiecuję, że dyskusja sobie bez Twojej metarecenzji poradzi.
