Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 23.04.2026, 19:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
"Wy myślicie, że ktoś to czyta? Chętnie bym wyraził swoje zdanie w temacie, ale nie przebrnąłem nawet..."
Spokojnie, FraMat - nikt Cię nie zmusza. Jak nie dałeś rady przebrnąć, to cenna informacja dla Ciebie, nie dla nas. Trochę tak, jakbyś wszedł na wykład z fizyki kwantowej, wyszedł po trzech minutach i ogłosił wszystkim dookoła, że "chciałbyś wyrazić zdanie, ale nie przebrnąłeś". No to nie wyrażaj. Sala Ci podziękuje.

Przy okazji: "czy ktoś to czyta" - widocznie tak, skoro Ty akurat doczytałeś do momentu, w którym musiałeś koniecznie poinformować wszystkich, że nie czytasz. Klasyczna figura forumowa - wejść tylko po to, żeby obwieścić swoje niewejście. Wrzucam do tego samego katalogu, co "ja bym się nie wypowiadał, ale...", po którym zawsze pada wypowiedź.

Następnym razem - jak zabraknie Ci cierpliwości w połowie akapitu - po prostu scrolluj dalej. Obiecuję, że dyskusja sobie bez Twojej metarecenzji poradzi.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując