Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 23.04.2026, 07:36
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Kluczowa sprawa to czy ktoś z nim w ogóle rozmawia na temat nowej umowy.Jeśli nie to nie ma się co dziwić,że nie wszędzie wsadzi nogę mając świadomość,że za dwa miesiące już go tu nie będzie.
W listopadzie do konca umowy bylo daleko.

W lutym w meczu z Tychami również.

Oczywiście że sa przypadki że piłkarze pod koniec kontaktu odpuszczaja, ale to broń obosieczna. A jakby u nas doznal kontuzji to akurat i tak mu Jarek przedłuży. Nawet prędzej niz bez niej.

Rozmowy miały byc wcześniej, ale szczególnie brak 3 pkt ze Zniczem mocno zaburzul przewagę w tabeli i perspektywę szybkiego zaklepania awansu.

W skrócie - piłkarze sa sami sobie winni że negocjacje z nimi nie zaczęły sie wcześniej.
Odpowiedz cytując