Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 22.04.2026, 18:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Carbo zagrał na pewno najlepszy mecz od blisko pol roku, tylko w jego przypadku zbyt wiele wskazuje że jest to pojedynczy zdryw niz powrot do starej, dobrej formy. Musiałby dużo poprawić swoja mobilność żeby pasować do nowej Wisly.

Choc chcialbym sie mylic, bo odkąd do na stafił to bylem ciekawe jakby sobie radzil w ekstraklasie. Nie wiadomo czy będzie mu to dane.
O czym Ty - za przeproszeniem - chrzanisz? Carbo zagrał dobrze - kropka. Nie kupuję Twojej nagonki ani narracji którą od dawna próbujesz przepchnąć.

Carbo zagrał dobrze, Duda jak zwykle - słabo. Ani nie wyróżnił się w ataku, ani w obronie, głównie pilnował żeby zawodnicy Ruchu zdążyli po naszym odbiorze wrócić na pozycje.

Ale to Mark jest podobno w tragicznej formie, nie nadaje się do gry, jest za Omiciem w kolejce do gry. No i tak jakby - nie pykło.

Także daruj sobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując