Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.04.2026, 17:02
Markus napisał(a):Wyświetl post
"Pojedynczy zryw" to ładna teza, tylko oparta na czym - na przeczuciu? A może na wróżeniu z fusów lub stawianiu tarota?

Taka jest ta baza tego "wiele wskazuje".

A jeśli chodzi o mobilność - to nie jest problem jego, tylko całej drużyny: od późnej jesieni, a już na pewno od startu rundy wiosennej, praktycznie wszyscy w Wiśle pojechali w dół pod względem dynamiki i szybkości reakcji. Wskazywanie akurat na Carbo w tym kontekście jest wybiórcze - po prostu wpisuje się w obecny poziom przygotowania motorycznego całego zespołu, a nie w jakąś jego osobistą zapaść.
Oparta na tym co prezentuje od miesięcy i tym ze za miesiąc kończy 32 lata, nam potrzeba w środku gości box to box, do biegania i nękania rywali. Musimy isc w górę z kazdym wskaźnikiem zwiazanym z intensywnością (np PPDA) i musza byc do tego odpowiednio sprofilowani i mlodsi zawodnicy

Ertlhaler, Duda, Igbekeme duzo wiecej i lepiej biegaja, nie sa aż tak pod forma wiosna jak Carbo. U nich slabsze mecze były wyjatkami, a nie stala tendencja od listopada.

Jesli ktoś ewenidenie zdołował postawa od poczatku sezonu to Kuziemka, Carbo, Rodado czy środkowi obroncy. Większość ma swoje powody/wytłumaczenie
Odpowiedz cytując