Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 22.04.2026, 14:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
ożesz mieć swoje zdanie na każdy temat, ale jesteś marnym erystą, nie potrafisz ich w żaden sposób uargumentować i przez to Twoje opinie są g. warte.
No czekałem, kiedy zaczniesz obrzucać epitetami.
Doczekałem się

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Obrzucanie błotem Carbo przez Ciebie, FraMata, Karheropa ma już znamiona obsesji. Chłop wszedł, zagrał dobry mecz, widać to było na boisku, widać w statystykach, historyjki Karheropa o tym jak to Carbo jest tragiczny okazały się kłamstwem.
Co faktów- po raz pierwszy, w tym właśnie wątku, uznałem, że zawodnik Carbo popełnił błąd i wskutek tego padła bramka. Jest to moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać ale na pewno nie jest to obrzucanie błotem.

Wykaż więc gdzie jest ta obsesja, gdzie te tony błota? W tym roku? Dwa lata temu? No popracuj i wykaż

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Teraz możemy zakończyć dyskusję, chyba że masz coś sensownego do dodania.
Ok. Tylko jedna uwaga. Przeloguj się na "Markus" i napisz to jeszcze raz.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując