wolfy napisał(a):

|
ożesz mieć swoje zdanie na każdy temat, ale jesteś marnym erystą, nie potrafisz ich w żaden sposób uargumentować i przez to Twoje opinie są g. warte.
|
No czekałem, kiedy zaczniesz obrzucać epitetami.
Doczekałem się
wolfy napisał(a):

|
Obrzucanie błotem Carbo przez Ciebie, FraMata, Karheropa ma już znamiona obsesji. Chłop wszedł, zagrał dobry mecz, widać to było na boisku, widać w statystykach, historyjki Karheropa o tym jak to Carbo jest tragiczny okazały się kłamstwem.
|
Co faktów- po raz pierwszy, w tym właśnie wątku, uznałem, że zawodnik Carbo popełnił błąd i wskutek tego padła bramka. Jest to moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać ale na pewno nie jest to obrzucanie błotem.
Wykaż więc gdzie jest ta obsesja, gdzie te tony błota? W tym roku? Dwa lata temu? No popracuj i wykaż
wolfy napisał(a):

|
Teraz możemy zakończyć dyskusję, chyba że masz coś sensownego do dodania.
|
Ok. Tylko jedna uwaga. Przeloguj się na "Markus" i napisz to jeszcze raz.