Markus napisał(a):

Jak nie chcesz wchodzić w zbędne dyskusje, to nie produkuj swoich tez, wizji, porównań i teorii z Księżyca, równie błyskotliwych jak niegdysiejsze analizy na podstawie jednego ujęcia kamery.
|
Ale wiesz, że nie ciebie pytałem?
Wolfy odpowiedział mi w miarę merytorycznie, choć nie wyczerpująco. Nie powiem, że jestem usatysfakcjonowany jego odpowiedzią do końca.
Poznałem jego zdanie w temacie i tyle.
Natomiast nie interesuje mnie twoje zdanie o moim produkowaniu się.
Przypominam ponownie, że to forum poświęcone Wiśle, a nie FraMatowi.