Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 21.04.2026, 19:33
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jak nie chcesz wchodzić w zbędne dyskusje, to nie produkuj swoich tez, wizji, porównań i teorii z Księżyca, równie błyskotliwych jak niegdysiejsze analizy na podstawie jednego ujęcia kamery.
Ale wiesz, że nie ciebie pytałem?
Wolfy odpowiedział mi w miarę merytorycznie, choć nie wyczerpująco. Nie powiem, że jestem usatysfakcjonowany jego odpowiedzią do końca.
Poznałem jego zdanie w temacie i tyle.

Natomiast nie interesuje mnie twoje zdanie o moim produkowaniu się.
Przypominam ponownie, że to forum poświęcone Wiśle, a nie FraMatowi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując