FraMat napisał(a):

A już miałem nadzieję na merytoryczne podjęcie rozmowy bez wtrętów personalnych.
Kolejny dzień zjebany

Moim zdaniem Zieliński często podaje piłkę, czy to do przodu, czy to na skrzydło, czy to do boku, bez przyjęcia, ale równie często holuje ją, rozgląda się, kilka razy ma z nią kontakt.
Duda też często podaje bez zbędnych kontaktów piłki do przodu, czy na skrzydło i także często ją holuje. Pewnie dlatego ją holuje czy poprawia, bo akurat "wszyscy stoją i czekają nie wiadomo na co" (skąd ten cytat?)
Ale nadal nie mam definicji "dynamizowania akcji".
|
Nie, właśnie Duda nie podaje na skrzydło ani prostopadle, a już na pewno nie robi tego skutecznie. To że mu się uda podanie raz na osiem meczy znaczy dokładnie to.
W ostatnim meczu Kuziemka wiele razy czekał na dobre podanie, ale do piłki dorwał się Duda, podał do stopera, stoper do niego, przebiegł dwa metry, ale nie bo jest rywal z przodu, no to na bok do Gigera...
Jedyne dobre podanie w tempo jakie otrzymał Kuziemka było od Carbo. JEDNO. Przez cały mecz.
Jeżeli chodzi o rozegranie - nie ma większego szkodnika niż Duda.