|
Podkręcanie zasięgów, podkręcaniem zasięgów.
Ale nic nie przesłoni faktu, że bez pozyskania znaczącej kasy ( właśnie specjalnie piszę KASY a nie inwestora, sponsora itp bo w sumie poboczne) w ekstraklasie będziemy dziadownią.
Bez względu na to czy trenerem będzie Jop czy ktoś inny.
|