stary dziad napisał(a):

Jasne.
Jop jest najgorszym trenerem.
Trenerzy z innych klubów, szczególnie ze Sląska , Wieczystej czy Grodziska są zdecydowanie lepsi.
Skoro są lepsi to oczywiste jest że tracą punkty.
Dlatego nawet drużyny z lepszymi trenerami powinny grać bez trenera.
Wtedy być może by awansowali.
A tak, to awansuje Wisła.
cbdu
|
Ew. Mariusz Jop zastraszył innych trenerów. Przecież wszyscy się boją łysych!!!