Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1468
Stary 13.04.2026, 21:39
To już jest ciężkie stadium choroby,Drozd na prawdę mi Cię szkoda.Nie ma posta w którym nie zahaczyłbyś o Jopa.
To ewidentnie obsesja,piszę to całkowicie serio. Każdy może sprawdzić.
Odpowiedz cytując