|
Czy Wieczysta może wygrać 7 ostatnich spotkań? Oczywiście, że tak.
Czy wygra? No raczej nie. Są jednak zbyt chimeryczni.
Natomiast 14-15 punktów są w stanie zrobić, czyli Wisła potrzebuje 4 do awansu. No, powiedzmy 4-5.
Patrząc na grę to nie będzie wcale takie łatwe zadanie, natomiast jest szansa, że uda się awans zapewnić przed ostatnim meczem z Siedlcami u siebie.
Jeżeli w Chorzowie dopisze nam szczęście podobne jak w Opolu czy Bytomiu to być może przywieziemy remis.
Z Puszczą u siebie nie należy spodziewać się punktów natomiast w Rzeszowie można już coś ugrać. Z Chrobrym u siebie nawet zwycięstwo jest możliwe - i to może akurat zapewnić nam już awans, bo w tzw. międzyczasie Wieczysta ma mecze z Grodziskiem i Miedzią.
Jeszcze dosyć wyboista droga przed nami, mimo wszystko.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|