Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5487
Stary 12.04.2026, 21:17
buczo85 napisał(a):Wyświetl post
Przyszedł mi do głowy skrajnie negatywny wariant, ale też możliwy. A co jeśli do końca sezonu wszystko przegramy, albo maksymalnie zdobędziemy 2-3 pkt po remisach? To jest tak samo realne, jak scenariusz, że ugramy 10 pkt. Tu naprawdę może być jeszcze różnie. Obstawiam, że mimo wszystko uda nam się ugrać 5 pkt do końca sezonu i wejdziemy do Ekstraklasy z drugiego miejsca.
Śląsk ma lepszy terminarz od nas. Patrzę na te nasze mecze do końca sezonu i jakoś tak mi się składa te około 5 pkt po ewentualny jednym zwycięstwie i dwóch remisach.
Patrząc że awans matematycznie zapewniamy sobie po zdobyciu 7/18 pkt i każdy jeden remis Wieczystej obniza próg o 2 pkt to tak 2-3 pkt do końca wystarcza do awansu przy bilansie Wieczystej 5-1-1

Chrobrego i PGM trudno traktować poważnie, patrzac z kim przegrywają i jaki maja terminarz. Nie wygraja nawet 4 z 6 spotkań.

Pesymistyczne jest to, że tyle zdobędziemy, ale i tyle wystarczy. A pewnie ustukamy kolo 8 pkt
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.04.2026 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując