sandomingo napisał(a):

|
Gdyby Wisła była normalnym klubem, to Jop nie miałby prawa prowadzić Wisły w ekstraklasie, biorąc pod uwagę na jaką równię pochyłą wprowadził swój zespół.
|
Wskaż proszę przykład jakiegokolwiek klubu, który takiego rodzaju zwolnienie wykonał (trenera robiącego po latach klubu na zapleczu awans).