Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 12.04.2026, 20:52
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Wisła była normalnym klubem, to Jop nie miałby prawa prowadzić Wisły w ekstraklasie, biorąc pod uwagę na jaką równię pochyłą wprowadził swój zespół.
Wskaż proszę przykład jakiegokolwiek klubu, który takiego rodzaju zwolnienie wykonał (trenera robiącego po latach klubu na zapleczu awans).
Odpowiedz cytując