Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 12.04.2026, 10:16
No mocno naciągane to podobieństwo, bo po meczu z Bytomiem, jeszcze przez ~4-5 kolejek wszystko będzie zależało od nas, a tam nie wykorzystaliśmy jednorazowej szansy, która i tak pojawiła się dość niespodziewanie.

Chrobry przegrywając prawdopodobnie wypisuje się z walki o TOP2 (patrząc na ich wyniki mocno naciągane byłoby założenie, że wygra wszystko do końca).

Czyli teraz szczurki wieszczące rychłe wywalenie się na metr przed metą muszą skupić całą swoją uwagę na pompowaniu Wieczystej, którą stać na to, by wygrać wszystkie mecze do końca sezonu!*

* oczywiście musi się to wydarzyć przy nagłej zmianie punktowania Wisły trenera Jopa - przypominam bilans wiosny 3-4-0 (średnia 1.86)
Odpowiedz cytując