Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 11.04.2026, 22:14
Dziękujemy Górniku Łęczna.

No to jak jutro wygrywamy w Bytomiu to w zasadzie jest po temacie i świętujemy na meczu z Puszczą.

Jak sie nam potknie noga to świętujemy przed TV po meczu z Puszcza albo w Rzeszowie.
Odpowiedz cytując