buczo85 napisał(a):

|
Ja tam wierzę w jakieś punkty w Bytomiu. Ale już w to, że skończymy na pierwszym miejscu sezon już nie...
|
PunktY w Bytomiu tzn. 9 przewagi na 6 meczów do końca.
Musimy zakończyć sezon nad tymi ch.. z wrocka!
Te wszystkie Fredy, Omice, Bozice, Nikaje itp. właśnie teraz do roboty albo wypad po sezonie (mam nadzieję, że któryś nie ma kontraktu 2 lata tylko 1 plus opcja).