Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1077
Stary 11.04.2026, 19:46
buczo85 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam wierzę w jakieś punkty w Bytomiu. Ale już w to, że skończymy na pierwszym miejscu sezon już nie...
PunktY w Bytomiu tzn. 9 przewagi na 6 meczów do końca.
Musimy zakończyć sezon nad tymi ch.. z wrocka!
Te wszystkie Fredy, Omice, Bozice, Nikaje itp. właśnie teraz do roboty albo wypad po sezonie (mam nadzieję, że któryś nie ma kontraktu 2 lata tylko 1 plus opcja).
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 11.04.2026 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując