Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30505
Stary 09.04.2026, 17:43
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Co do Sancheza to od początku było wiadomo, że to koniec sezonu dla niego.
Jeżeli Wisła podaje 4-6 tygodni to należy zakładać 8.

Co do Angela...będzie go brakowało bardziej jako osoby w szatni, trzymającej dyscyplinę i charakter.
Bo piłkarsko to na wiosnę był cieniem samego siebie. Z barkiem problem był de facto cały czas od obozu, potem doszło kolano...
Pozostaje mieć nadzieję, że Maestro Jop z pomocą.Kapitana Alana jakoś to dowiozą do mety.
Rodado problem z barkiem ma o wiele dłużej, zastanawiano się nawet nad zabiegiem po zakończeniu poprzedniego sezonu. Kiedyś organizm musiał się przypomnieć.
Kolano doszło na ostatnim obozie.

Problem polega na tym że nawet bez formy i poklejony taśmami Rodado był naszym najgroźniejszym zawodnikiem ofensywnym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując