Nic nowego. Sanchez w tym sezonie raczej nie zagra.
goal.pl napisał(a):
4-6 tygodni bez Sancheza
Wcześniej kontuzji doznał też inny napastnik, Jordi Sanchez. W jego przypadku nie do końca było jasne jak długa będzie przerwa. Z naszych najnowszych informacji wynika, że Hiszpan nie wróci na boisko tak szybko.
Jak słyszymy, jego przerwa potrwa jeszcze minimum 4-6 tygodni. Licząc od teraz, a nie od momentu odniesienia kontuzji, do której doszło w meczu z Odrą Opole, 21 marca.
To oznacza, że w najbliższych meczach *Biała Gwiazda* będzie sobie musiała radzić bez obu dziewiątek. Na szczęście dla Wisły przewaga w tabeli jest bardzo solidna.
|