Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30501
Stary 09.04.2026, 08:53
Nic nowego. Sanchez w tym sezonie raczej nie zagra.
goal.pl napisał(a):
4-6 tygodni bez Sancheza
Wcześniej kontuzji doznał też inny napastnik, Jordi Sanchez. W jego przypadku nie do końca było jasne jak długa będzie przerwa. Z naszych najnowszych informacji wynika, że Hiszpan nie wróci na boisko tak szybko.

Jak słyszymy, jego przerwa potrwa jeszcze minimum 4-6 tygodni. Licząc od teraz, a nie od momentu odniesienia kontuzji, do której doszło w meczu z Odrą Opole, 21 marca.

To oznacza, że w najbliższych meczach *Biała Gwiazda* będzie sobie musiała radzić bez obu dziewiątek. Na szczęście dla Wisły przewaga w tabeli jest bardzo solidna.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując