|
Oczywiście, że Jop z przyslowiowym palcem w doopie zmontuje dwie równorzędne jedenastki. Wystarczy pomieszać chwalonyh przez Was zawodników z resztą przecietniakow (używam zwrotu grzecznosciowego, bo jakby nie było to sa nasi zawodnicy i nie wypada określać ich "po imieniu").........Tylko mały problem, te równorzędne jedenastki raczej powyżej 10-12 miejsca w tej lidze nie podskoczylyby........a o liderowaniu i to z taka przewaga "czabeloby " zapomnieć.
|