s1mone napisał(a):

|
I oczywiście, że trener nie raz podejmuje dla nas na pierwszy rzut oka niezrozumiałe decyzje. Np. czekanie ze zmianami do końcówki meczu - pewnie inny trener by dokonał zmian wcześniej - możliwe, że padłby wtedy inny wynik. Np. 3:3. Jop podjął takie decyzje, które zrobiły wynik - i niech to robi dalej. A Drozd niech dalej się kompromituje swoim ujadaniem.
|
Wcześniejszych s1monizmów nie komentuję, ale teoria, że betonoza Jopa zrobiła wynik to już czysty kabaret. Rozumiem że w 90 minucie piłka odbiła się od pleców naszego obrońcy nie wpadła do naszej bramki tylko przeleciała 10 cm od słupka dzięki betonozie Jopa
Gdyby w 90 minucie był spokój zapewniony wynikiem to mógłbyś jasiu pisać, że zawdzięczamy coś decyzjom Jopa. Niestety jedyne co mu zawdzięczamy to pozostawienie spraw w rękach losu i stan przedzawałowy w każdym meczu.