|
Mamy parodystow na boisku, mamy wuefiste na ławce trenerskie, ale to pikuś. bo mamy wizjonera, wróżkę z Liszek. Pozwólcie, ze przedstawię Wam przewielebnego amisza Sandomingo. Tej mocy nie ma nikt poza nami i to klucz, otwierający drzwi do eklapy. Nikt inny jak ON nie potrafi swoim optymizmem wlać otuchy w nasze niewierzące w awans serca!
Ostatnio edytowane przez WildDog : 06.04.2026 o godz. 14:24.
|