Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 06.04.2026, 11:56
Gramy z drużyna o podobnym potencjale do nas wiec mecz wyrównany. Mowilem o tym juz 2 tyg temu to myśleliście ze trolluje. Gramy chujowo od listopada. Jesteśmy chujowi, nie wzmocnilismy sie.

Zjebiemy ten awans
Odpowiedz cytując