Temat
:
27. kolejka, Wisła Kraków - Górnik Łęczna, 02.04.2026, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline
#
67
06.04.2026, 11:56
Gramy z drużyna o podobnym potencjale do nas wiec mecz wyrównany. Mowilem o tym juz 2 tyg temu to myśleliście ze trolluje. Gramy chujowo od listopada. Jesteśmy chujowi, nie wzmocnilismy sie.
Zjebiemy ten awans
Stelio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stelio
Znajdź inne posty napisane przez Stelio