|
Jesli przegrają w następnej kolejce z Ruchem to wg mnie na 100% Moskal pożegna sie z posadą.
Kto by u Kwietnia wytrzymal z bilansem 4 pkt w 6 spotkaniach (w tym 4 porażki)?
I to nic że tam nic nie ma sensu. Komus sie chciało włączyć FM na kodach w osiedlowym klubie to ma efekety.
|