krysztal napisał(a):

|
Ja tam go czytam.Z nikogo innego nie mam takiej beki jak z tego zakompleksionego ch.uja, szczególnie jak znika w norze na kilka dni po wygranej....
|
A ja mam bekę z niewychowanej osoby jaką jestes, o czym świadczy twoje słownictwo. Mnie to ni ziębi ni grzeje, a swiadczy o tobie a przede wszystkim rodzicach, pewnie tak samo wychowani, stąd takie słownictwo haha. Takich osobników określa się nazwą warzywa, którym karmi się trzodę chlewną.