Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1415
Stary 03.04.2026, 21:28
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja tam go czytam.Z nikogo innego nie mam takiej beki jak z tego zakompleksionego ch.uja, szczególnie jak znika w norze na kilka dni po wygranej....
A ja mam bekę z niewychowanej osoby jaką jestes, o czym świadczy twoje słownictwo. Mnie to ni ziębi ni grzeje, a swiadczy o tobie a przede wszystkim rodzicach, pewnie tak samo wychowani, stąd takie słownictwo haha. Takich osobników określa się nazwą warzywa, którym karmi się trzodę chlewną.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 03.04.2026 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując