Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5446
Stary 03.04.2026, 19:54
Stelio napisał(a):Wyświetl post
1. Zmienili trenera
2. Będą grać u siebie
3. Obsralismy sie juz w tej rundzie ze Zniczem i Odrą

Mi sie cos odkleja?
Ze Zniczem to byl wypadek przy pracy, aczkolwiek kara za minimalizm, pozniej brak czasu na poprawe wyniku. Z Odra, po szybkim odrobieniu strat, pilnowanie wyniku, byle nie przegrac. Jak widac po wynikach innych, w naszej sytuacji remisy nie sa tragedia jak za Moskala czy Rude'go. Wiec uzyte przez Ciebie slowo "osranie" to wg mnie naduzycie.
Odpowiedz cytując