Stelio napisał(a):

1. Zmienili trenera
2. Będą grać u siebie
3. Obsralismy sie juz w tej rundzie ze Zniczem i Odrą
Mi sie cos odkleja?
|
Ze Zniczem to byl wypadek przy pracy, aczkolwiek kara za minimalizm, pozniej brak czasu na poprawe wyniku. Z Odra, po szybkim odrobieniu strat, pilnowanie wyniku, byle nie przegrac. Jak widac po wynikach innych, w naszej sytuacji remisy nie sa tragedia jak za Moskala czy Rude'go. Wiec uzyte przez Ciebie slowo "osranie" to wg mnie naduzycie.