Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 03.04.2026, 00:26
<Ale by się Jopik pięknie wykoleił na ostatniej prostej jakby spadli poza miejsca 1-2


Ty byś się pewnie cieszył pejsie.
Idź trollować na forum sąsiadki.
Odpowiedz cytując