Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 02.04.2026, 17:07
swiety37 napisał(a):Wyświetl post

Bardzo bym chciał by jakieś Kurakao czy inny marny piłkarsko naród,..
Curacao to akurat jest Holandia B, tam grają kolesie którzy sa wychowankami holenderskich akademii, grali w holenderskich młodzieżówkach tylko są za słabi na kadrę Holandii. Wiadomo, holenderska kolonia.

Mają mega trudną grupę ale bym się nie zdziwił jak jakieś punkty zrobią.
Odpowiedz cytując