swiety37 napisał(a):

Bardzo bym chciał by jakieś Kurakao czy inny marny piłkarsko naród,..
|
Curacao to akurat jest Holandia B, tam grają kolesie którzy sa wychowankami holenderskich akademii, grali w holenderskich młodzieżówkach tylko są za słabi na kadrę Holandii. Wiadomo, holenderska kolonia.
Mają mega trudną grupę ale bym się nie zdziwił jak jakieś punkty zrobią.