Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 02.04.2026, 14:20
na 48 drużyn to moim zdaniem co najmniej połowa to bezbarwne przeciętniaki


Bardzo bym chciał by jakieś Kurakao czy inny marny piłkarsko naród, wyłapał dwu-cyfrówkę na mundialu by się FIFA zastanowiła nad zaniżeniem poziomu sportowego i prestiżu takiej imprezy.

Kiedyś czekało sie na mecze na mistrzostwach świata, a teraz to sporo meczy będzie na poziomie gierek sparingowych.
Odpowiedz cytując