|
na 48 drużyn to moim zdaniem co najmniej połowa to bezbarwne przeciętniaki
Bardzo bym chciał by jakieś Kurakao czy inny marny piłkarsko naród, wyłapał dwu-cyfrówkę na mundialu by się FIFA zastanowiła nad zaniżeniem poziomu sportowego i prestiżu takiej imprezy.
Kiedyś czekało sie na mecze na mistrzostwach świata, a teraz to sporo meczy będzie na poziomie gierek sparingowych.
|