|
Teoretycznie w tej kolejce my wygrywamy a kilka innych wynikow uklada sie pod nas i spadek do barazy jest matematycznie mozliwy ale praktycznie szanse na to sa niemal zerowe.
- Wieczysta traci punkty z LKS (bardzo mozliwe)
- Puszcza wygrywa z Polonia (bardzo mozliwe)
- Glogow traci punkty z Ruchem (bardzo mozliwe)
- Slask traci punkty z Siedlcami (malo prawdopodobne ale to 1 liga)
- Grodzisk traci punkty z Mielcem (dostali w pysk z Leczna wiec moga tez dostac z Mielcem).
Gdyby tak sie ulozylo przynajmniej czesc wynikow to juz jest praktycznie po zabawie.
W nastepnej kolejce znowu sa mecze pomiedzy klubami zainteresowanymi bezposrednim awancem a my gramy z Bytomiem, ktory sie kompletnie rozsypal i wlasnie zmienili trenera. Nic za pewnik brac nie mozna ale my mamy dwoch slabeuszy a nasi konkurenci graja miedzy soba.
Ostatnio edytowane przez As : 02.04.2026 o godz. 10:19.
|