Karherop napisał(a):

Bramkarz powinien dawać spokój, ustawiać obronę, czytać grę jako ze ma całe boisko przed sobą.
Ten wyrzut to blad na poziomie błędu Letkiego ze Zniczem, tyle ze tam jeszcze Biedrzycki wrzucił go na konia.
Tutaj sam w kluczowym momencie sie podpalił.
|
ja nie podwazam ze to byl jego blad. Ja podwazam czynienie z niego glownego winowajce porazki bo wedlug mnie to sie nie bardzo zgadza z tym co bylo na boisku.