Jak widać, niektórzy są bardziej dumni z dziesiątego miejsca Rude niż pierwszego Jopa.
To da się tłumaczyć tylko psychiatrykiem
A co do ekstraklasy, to biorąc pod uwagę naszą fatalną sytuację finansową, jak nie wejdzie ktoś z kasą to wesoło nie będzie.