|
Za zasługi to się medale przyznaje.
Jak się chce iść do przodu trzeba zatrudniać fachowców.
Tylko kto miałby przyjść za Jopa na pierwszy sezon ekstraklasy od lat?
Tylko trener znający nasze realia więc ktoś z karuzeli. Na pewno żaden wynalazek spoza rodzimego rynku.
|