Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30466
Stary 30.03.2026, 18:18
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Tia...

No to zaprezentujmy LISTĘ WSZECHCZASÓW OMAMÓW, ODJAZDÓW I ZADRĘCZEŃ (nas) Dr Ozda.
Notowanie pierwsze:

1. Jak można, prowadząc 6:0, odpuścić końcówkę meczu? No jak można?!

2. Jajeczko 1.0

3. Królewski, podejmując decyzję o bojkocie meczu we Wrocławiu uratował bilans dwumeczu ze Śląskiem.

4. No jak to jest, do jopa złamanego, że ten zabetonowany Jop dalej jest na pierwszym miejscu w tabeli ? Skandal!

5. Rude i Hyballe to są trenery wspaniałe !

6. Ciepełko.

7. Omić to Zbawca i Mesjasz Wisły !

8. DDDD czyli Duda Dęty Drętwe Drewno.

9. Rodzinna atmosfera.

10. Sanchez załatwiony przez opolskiego chama.


To żeś pokozoł .


Jop jako trener daje dupy i widać to z każdym kolejnym meczem. Mamy przewagę bo ugraliśmy ją na początku dzięki szerokiemu wyrównanemu składowi, który Jopowi zapewnił Królewski.

Jop nie potrafi tego potencjału wykorzystać, a swoimi decyzjami sprawił, że wszyscy nasi piłkarze grają aktualnie poniżej swoich możliwości.

Więc możesz sobie cuda wymyślać stary dziadu, ale niczego to nie zmieni.

Obyśmy awansowali, pomimo Jopa na ławce.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jop daje zgodę na transfer zawodnika tylko po to żeby pokazać jak kogoś mozna zgruzowac nie dajac mu szans. Takie dziwne hobby.

Psychiatryk. I to nie u Jopa.
Zgoda, że Psychiatryk, bo jak inaczej niedawanie szans gry można wytłumaczyć?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.03.2026 o godz. 18:22.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując