Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8821
Stary 30.03.2026, 10:45
Przecież Bozić co dostawał pierwszy plac to się rozlatywał, więc jeśli ktoś go sabotował, to on sam.

A mecz sparingowy jedyne co zrobił to potwierdził to co duża część osób tu pisze - my nie mamy jakości na ławce rezerwowych. Nic dziwnego, że Jop nieufnie robi zmiany patrząc, że jak ze składu zniknęli młodzieżowi reprezentanci i etatowi gracze, którzy potrzebowali odpoczynku to dostaliśmy w cymbał od Podhala.

Zawodnicy z pola :
Colley (60 Giger), Uryga (60 Biedrzycki) Kutwa (60 Grujcić), Mikulec - Carbo, Igbekeme (46 Ertlthaler) - Baniowski (46 Duarte), Omić (79 Baniowski), Bozić * Nikaj.

czyli w pierwszy składzie wyszli : sabotażysta, gość po ciężkiej kontuzji, młodzieżowiec, gość po ciężkiej kontuzji - emeryt, sabotażysta, młodzieżowiec, patałach, piłkarz szklanka i patałach.


Oczywiście powyższe to tak trochę w krzywym zwierciadle i dla beki, no ale trzeba przyznać, że ta nasza ławka trochę taka nieeksluzywna jest, co tu dużo gadać


Generalnie pisząc o sabotażystach miałem na myśli piłkarzy, którzy mają tendencje do podawania piłki wprost pod nogi przeciwnika, a o emerycie Carbo również z przymrużeniem oka Dlatego proszę Cię Markus nie zesraj się.

Konkluzja : nasi rezerwowi są słabi i odpadnięcie z PP z niżej notowanym rywalem nie było żadnym przypadkiem.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.03.2026 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując