Drozd napisał(a):

Najbardziej komiczna jest sprawa Omica. Chłop zarabia dużo powyżej średniej, a trener boi się go na boisko wpuścić. .
Jop swoją betonozą cofa nas do okresu kiedy piłkarzyki do główek skaczą tylko czasem.
|
Tia...
No to zaprezentujmy LISTĘ WSZECHCZASÓW OMAMÓW, ODJAZDÓW I ZADRĘCZEŃ (nas) Dr Ozda.
Notowanie pierwsze:
1. Jak można, prowadząc 6:0, odpuścić końcówkę meczu? No jak można?!
2. Jajeczko 1.0
3. Królewski, podejmując decyzję o bojkocie meczu we Wrocławiu uratował bilans dwumeczu ze Śląskiem.
4. No jak to jest, do jopa złamanego, że ten zabetonowany Jop dalej jest na pierwszym miejscu w tabeli ? Skandal!
5. Rude i Hyballe to są trenery wspaniałe !
6. Ciepełko.
7. Omić to Zbawca i Mesjasz Wisły !
8. DDDD czyli Duda Dęty Drętwe Drewno.
9. Rodzinna atmosfera.
10. Sanchez załatwiony przez opolskiego chama.