Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30462
Stary 30.03.2026, 10:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej komiczna jest sprawa Omica. Chłop zarabia dużo powyżej średniej, a trener boi się go na boisko wpuścić. .

Jop swoją betonozą cofa nas do okresu kiedy piłkarzyki do główek skaczą tylko czasem.
Tia...

No to zaprezentujmy LISTĘ WSZECHCZASÓW OMAMÓW, ODJAZDÓW I ZADRĘCZEŃ (nas) Dr Ozda.
Notowanie pierwsze:

1. Jak można, prowadząc 6:0, odpuścić końcówkę meczu? No jak można?!

2. Jajeczko 1.0

3. Królewski, podejmując decyzję o bojkocie meczu we Wrocławiu uratował bilans dwumeczu ze Śląskiem.

4. No jak to jest, do jopa złamanego, że ten zabetonowany Jop dalej jest na pierwszym miejscu w tabeli ? Skandal!

5. Rude i Hyballe to są trenery wspaniałe !

6. Ciepełko.

7. Omić to Zbawca i Mesjasz Wisły !

8. DDDD czyli Duda Dęty Drętwe Drewno.

9. Rodzinna atmosfera.

10. Sanchez załatwiony przez opolskiego chama.
Odpowiedz cytując