wolfy napisał(a):

Tego beznadziejnego Omicia którego Jop ogląda na treningach i nie wpuszcza potem na boisko?
Tego Bozicia który wszedł tylko dlatego bo Kuziemka złapał kontuzję?
Zmiennicy nie są Jopowi do niczego potrzebni. Jest hierarchia.
|
Owszem, jest hierarchia ale ci wyżej w hierarchii są kontuzjowani