wolfy napisał(a):

|
Tak to jest jak się bierze piłkarzy którzy nie grają od dwóch lat i muszą się odbudować.
|
Ale co ma przeszłość Sancheza do odniesionej przez niego kontuzji?
Chłop dostał strzał w splot, zamroczyło go i źle upadł, mogło się to stać każdemu na boisku.
Krytykowanie piłkarzy za kontuzje odniesione podczas spotkania to już lekka przeginka.