Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30446
Stary 28.03.2026, 17:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Tak to nic niecodziennego taki strzał.
15 minuta ten sam mecz,Reguła z 2 metrów nie trafia nawet w bramkę
31 minuta ten sam piłkarz praktycznie w świetle bramki z około 10 metra też nie trafia o kilka metrów.
Chyba nie rozumiesz o co chodzi .

Nie chodzi o to że nie trafił, chodzi o to że strzelał tak, że nie miał prawa trafić, a mowa ciała krzyczała.


Wyjebałem w nieboo i ch,... z tego.

Po prostu przyzwyczaił się u Jopa, że co by nie odwalił to Kacperek gra i wszyscy go głaskają.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując