krysztal napisał(a):

Tak to nic niecodziennego taki strzał.
15 minuta ten sam mecz,Reguła z 2 metrów nie trafia nawet w bramkę
31 minuta ten sam piłkarz praktycznie w świetle bramki z około 10 metra też nie trafia o kilka metrów.
|
Chyba nie rozumiesz o co chodzi

.
Nie chodzi o to że nie trafił, chodzi o to że strzelał tak, że nie miał prawa trafić, a mowa ciała krzyczała.
Wyjebałem w nieboo i ch,... z tego.
Po prostu przyzwyczaił się u Jopa, że co by nie odwalił to Kacperek gra i wszyscy go głaskają.