Tak tak hejterku, robi wyniki, coraz lepsze, drużyna rośnie z każdym tygodniem, zawodnicy się rozwijają. Perfekcja...
FraMat napisał(a):

Ale wiesz, że to akurat bramkarz wsadził Dudę na minę podając mu piłkę w obrębie pola karnego mimo ze Duda był kryty?
Zapomniałeś dodać też, że to Duda miał asystę przy ostatniej bramce wykonując perfekcyjne podanie na wolne pole do swojego kolegi?
|
Nie takie perfekcyjne bo za lekkie i tylko dzięki przytomności, tamten zabrał się z tą piłką.
A co do miny, skoro nie chce dostać piłki to po kiego grzyba wychodzi na 8 metr do środka? Po co kusi los? A piłkę dostał dobrą tylko dał się wyprzedzić i tyle.
W porównaniu do innych nawet tych grających od początku poruszał się jak mucha w smole, dokładnie tak jak u nas od początku rundy.
A co powiesz o strzale który oddał z 10 metra na środku bramki bez krycia? To jest normalne co zrobił? Jak się na takie coś patrzy to się rzygać chce. Jak się gówniarzowi nie chce to niech łaski nie robi. Obrażony się znalazł. Kacperek.