Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30440
Stary 28.03.2026, 12:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej komiczna jest sprawa Omica. Chłop zarabia dużo powyżej średniej, a trener boi się go na boisko wpuścić. .

Mimo, że reszta zawodników na jego pozycji, kopie się po czole. To jest sabotaż. Wczoraj Duda miał wejście smoka. Najpierw w "naszym" stylu zbudował od bramkarza karnego dla przeciwnika, a potem "uderzył" z 10 metra nie atakowany Panu Bogu w okno. Z wywalonymi jajami jak na treningu po balandze.

Jop swoją betonozą cofa nas do okresu kiedy piłkarzyki do główek skaczą tylko czasem.
Ale o czwartej bramce już słowem nie piśniesz ku.tasie bo tam Kacper zaliczył odbiór i świetną asystę....
Odpowiedz cytując