|
To taki pierwszy z brzegu link, byly inne.
Tak czy inaczej klub wywalil kilku, ktorzy nie dowozili albo, ktorzy sobie za duzo zazyczyli. Pewnie gdyby nie liczyli na Antona lub byl za drogi to by z nim nie przedluzali tak jak nie przedluzyli z Alfaro, Baena czy Jamesem.
|