Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30426
Stary 27.03.2026, 11:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jest najbardziej szokująca informacja, poza zarobkami Urygi który rzekomo zgodził się na obniżkę. Jakiemuś kolesiowi z dupy dajemy kontrakt top 10, a potem strach go wystawić na bramkę. To i tak że jeszcze Brody tam nie ma...

Miałem nadzieję że przynajmniej obaj są tani.
Aż sobie sprawdziłem - aktualnie Cziczkan gra w Wiśle na podstawie nowego kontraktu, podpisanego w lipcu 2025 r....

To jest po prostu nieprawdopodobne...O ile pamiętam, to w tamtym czasie obowiązywała narracja, że o miejsce w bramce będą rywalizować Broda z Letkiewiczem a Cziczkan został podpisany z braku laku, jako opcja nr 3.
I dostał kontrakt TOP 10 w drużynie?
Czyli Leliveld oraz Geiger podpisali niższe kontrakty w tym samym czasie?

Te informacje od Królewskiego muszą być nieprawdziwe. Bo jeżeli jednak tak jest w rzeczywistości to oznacza, że mamy w klubie jakąś pralnię pieniążków, których cały czas brakuje.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując