Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.03.2026, 08:53
Nie śledzę tego na bieżąco ale gdzieś tam pojawiały się informacje, że Bednarek z Kiwiorem w Porto grają rewelacyjnie.
Najwyraźniej jednak poziom reprezentacyjny to zupełnie inna bajka, bo wczoraj obaj prezentowali się fatalnie. Kędziora, Cash czy Skóraś też słabiutko.

Mecz meczowi nierówny, w piłce nie taki rzeczy się zdarzają ale z taką grą obronną to ze Szwecją nie ma czego szukać.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując