|
Nie śledzę tego na bieżąco ale gdzieś tam pojawiały się informacje, że Bednarek z Kiwiorem w Porto grają rewelacyjnie.
Najwyraźniej jednak poziom reprezentacyjny to zupełnie inna bajka, bo wczoraj obaj prezentowali się fatalnie. Kędziora, Cash czy Skóraś też słabiutko.
Mecz meczowi nierówny, w piłce nie taki rzeczy się zdarzają ale z taką grą obronną to ze Szwecją nie ma czego szukać.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|