Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

oby przeszli Ukraine, bo finał PL-Ukraina w Polsce , to polityczna tragedia
a my raczej Gang Albani pykniemy
|
Na razie gang Albanii pyka nasza reprę, która gra typowego stojanowa usilnie starając się uratować każda piłkę.
Naprawdę nikt tego nie oglada?