Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30420
Stary 26.03.2026, 20:25
Hiszpanie nie są tani ani przy podpisaniu pierwszego kontraktu, a tym bardziej jak już coś sobą zaprezentują - wtedy dopiero chcą pinionszków. Na tej liście tak samo jak nazwisko Urygi, razi Igbekeme. I on chciał jeszcze więcej zarabiać xd Wiele nie daje, a by chyba chciał jedynie mniej niż Rodado zarabiać.

Ogólnie lista pokazuje jaka w klubie jest nadal patologia z płacami. Budżet mamy nadmuchany do granic możliwości, a pomijając już Zwolińskiego to z tej listy obstawiam - nie znając kwot - że tylko Julius i Carbo w formie, którą reprezentował jeszcze niedawno, zasługują na swoje pieniądze. Rodado też po części zasługuje ale on zarabia krocie więc zrobienie dla niego komina płacowego w I lidze, to też obraz patologii.

Także na 9 nazwisk 6-7 jest przepłaconych. Licząc komin płacowy dla Rodado i słabą formę Carbo to się może okazać, że tylko Julius dostaje rozsądne jak na możliwości Wisły pieniądze xd
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując