|
Łeczna (d) 3 pkt
Bytom (w) 1 pkt
Ruch (w) 0 pkt
Puszcza (d) 3 pkt
Stal Rz (w) 1 pkt
Chrobry (d) 3 pkt
Polonia W (w) 0 pkt
Pogon Siedlce (d) 3 pkt
1.75 pkt/mecz
Takie "przeciętne* wyniki daja nam awans przy max zdobyczy Śląska i Wieczystej.
Każdy jeden ich stracony punkt sprawiają że te wymagania jeszcze spadają.
Wiele wskazuje że do awansu brakuje nam 2 wygranych uzupełnionych 4-5 remisami
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.03.2026 o godz. 14:14.
|